Ap Copacabana Arejado E Iluminado
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Ap Copacabana Arejado E Iluminado Rio de Janeiro appartement biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Hospital Copa D'Or, gelegen op 5 minuten te voet. Dit appartement van 60 m² is gelegen op afstand van 7 km van Estação D Pedro II Central treinstation en op slechts 750 meter verwijderd van BRS 2 Hilario de Gouveia busstation.
Het 1-badkamer appartement bevindt zich binnen 4 km afstand van het Flamengo Park and biedt een eersteklas ligging in Rio de Janeiro. Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartementen liggen op circa 5 minuten te voet van het metrostation Siqueira Campos en op rijafstand van 10 minuten van Christus de Verlosser. Het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) is op afstand van 2 km van de accommodatie genesteld.
Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement heeft een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Dit appartement biedt een complete keuken. Het appartement is op 5 km van de luchthaven Santos Dumont gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,9 km
- Aterro do Flamengo4,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont11 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement?
Gasten van Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Flamengo Park, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) (2 km) en Christus de Verlosser (2,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement?
De prijs van het boeken van Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement is $76. - ❓
Beschikt het appartement over een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement?
Ap Copacabana Arejado E Iluminado appartement bestaat uit 60 vierkante meters.